Atgādinājumu sistēma

 

Atgādinājumu sistēma ir unikāls Plānotāja rīks, kas veiks automātisku zvanu uz jūsu klienta tālruni, laipni sasveicināsies, atgādinās par plānoto vizīti un pajautās vai klients joprojām plāno ierasties. Atbildi nofiksēs un attēlos Plānotāja kalendārā, lai jūs par to operatīvi uzzinātu, varētu pārcelt vizīti un veltīt plānoto laiku kāda cita klienta apkalpošanai.

Šī pilnībā automatizētā zvanu sistēma kļūs par jūsu nenogurstošo asistentu, kurš 24h diennaktī un 7 dienas nedēļā sekos, lai jūsu klienti nekad neaizmirstu par plānotajām vizītēm.

Tā lieliski kalpos arī kā modinātājpulkstenis gadījumos, ja vizīte ieplānota 8:00 un klients vēl 7:00 nav pamodies. Jūsu pašu pārziņā būs - kad veikt atgādinājuma zvanus.

Veidojot notikumu, balss zvana atgādinājuma uzstādīšana nav obligāta! Jūs varat tikai reģistrēt notikumu, tādējādi tikai organizējot savu darbu un atstājot komunikāciju ar klientu savā ziņā.

Piemērs

Lai gūtu priekšstatu kā praksē izklausās automātiskais balss zvana atgādinājums, ko dzirdēs jūsu klienti, noklausieties zemāk atrodamo atgādinājuma piemēru par zobārsta apmeklējumu.